Babyvandaag
Zwanger zijn » Kwaaltjes & complicaties

Snurken

Snurken

 

Tijdens de zwangerschap beginnen veel vrouwen te snurken. Dit komt doordat je lichaam meer vocht vasthoudt en je aderen zijn beter doorbloed. Hierdoor zwellen de slijmvliezen in je neus op en wordt de luchtdoorgang kleiner. Gelukkig gaat het snurken vanzelf weer over zodra je baby geboren is. Maar tot die tijd is natuurlijk voor jezelf én je partner wel zo fijn om het snurken enigszins binnen de perken te houden.

Hoe zwaarder je was voordat je zwanger werd en hoe meer gewicht je aankomt tijdens je zwangerschap, hoe groter de kans is dat je gaat snurken. Probeer daarom om niet té veel aan te komen. Uiteraard is het niet de bedoeling dat je gaat lijnen, maar eten voor twee is ook niet nodig.

Slapen doe je bij voorkeur op je zij. Als je op je rug ligt wordt het snurken erger doordat je lichaam, dat steeds zwaarder wordt, op je luchtwegen drukt.  Lukt het dan nog niet om lekker te slapen, gebruik dan een fysiologisch zoutoplossing, zodat je slijmvliezen minder gezwollen raken. Deze zoutoplossing is verkrijgbaar bij de apotheek.


ZIE OOK:

Anne Bak07-03-2012
ik heb ook tijdens mijn zwangerschap last gehad van snurken dus ik ben op internet gaan rondkijken voor oplossingen toen ben ik op de website http://www.snurkspecialist.nl/snurk/neusspreiders/nasivent
toen ik nasivent gebruikte had me man een stuk minder/geen last van mijn gesnurk
  Reageer op dit bericht

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
Veiligheidscode:
 
Reacties



Facebook Twitter Hyves RSS Mail
Voeg Babyvandaag toe aan je favorieten